Αναβολή Μαθήματος Ειδικά Θέματα Βάσεων Δεδομένων

Μάθημα Ειδικά Θέματα Βάσεων Δεδομένων

Το μάθημα της Πέμπτης 2/11/2017 δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω έκτακτης απουσίας του διδάσκοντος κ. Ταμπακά.

Το μάθημα θα αναπληρωθεί το Σάββατο 4/11/2017.

 

 

Please follow and like us:

Αναβολή μαθήματος ΠΡΟΗΓΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΣΕΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

Την Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2017
δεν θα πραγματοποιηθεί το μάθημα ΠΡΟΗΓΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΣΕΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
για προσωπικούς λόγους του διδάσκοντος.

Please follow and like us:

«Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα»: Πρόσκληση σε συνάντηση με τους Διδάσκοντες

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Β κύκλου σπουδών και Β εξαμήνου σε συνάντηση
την Τετάρτη 11/10/2017 και ώρα 15:15
στο εργαστήριο Υπολογιστικών και Τηλεπικοινωνιακών Συστημάτων.
Στη συνάντηση αυτή θα τεθούν θέματα σχετικά με την οργάνωση και διαχείριση της ύλης τόσο του θεωρητικού όσο και του εργαστηριακού τμήματος του μαθήματος των Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων.

Εκ των διδασκόντων

Please follow and like us:

Πρόγραμμα Μαθημάτων Β’ εξαμήνου Β’ Κύκλου Σπουδών

Ακαδημαϊκό Έτος 2017 – 2018

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ – Β’ ΕΞΑΜΗΝΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΩΝ / ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ ΗΜΕΡΕΣ – ΩΡΕΣ
ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ Αδάμ Σταύρος Δευτέρα 18:00 – 20:00
Γκόγκος Χρήστος Δευτέρα 15:00 – 18:00
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Μάντακας Μάριος* Τετάρτη 15:00 – 20:00
ΠΡΟΗΓΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΣΕΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ  Ταμπακάς Βασίλειος Πέμπτη 16:00 – 21:00
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΙΔΑΣΚΩΝ / ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ ΗΜΕΡΕΣ – ΩΡΕΣ
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ ΔΙΚΤΥΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Βαρτζιώτης Φώτιος Δευτέρα  15:00 – 20:00
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΔΙΚΤΥΑ Αγγέλης Κωνσταντίνος Τετάρτη 15:00 – 20:00
ΔΙΚΤΥΑ ΥΨΗΛΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ Στεργίου Ελευθέριος Σάββατο 15:00 – 20:00

ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017

Please follow and like us:

Πρόγραμμα Εξετάσεων Α’ Εξαμήνου Β’ Κύκλου Σπουδών (Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2017)

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑ Διδάσκων Καθηγητής
Δευτέρα 04/09/2017 16:30 – 18:30 ΑΣΦΑΛΕΙΑ Β. Λιάγκου
Τετάρτη 06/08/2017 17:00 – 20:00 ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ Ε. Στεργίου –

Δ. Βασιλειάδης

Δευτέρα 11/09/2017 15:30 – 17:30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
(Θεωρία)
Γρ. Δουμένης –

Φ. Βαρτζιώτης

Παρασκευή 15/09/2017 16:30 – 18:30 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (Θεωρία) Δ. Λιαροκάπης
Τρίτη 19/09/2017 15:00 – 19:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
(Εργαστήριο)
Φ. Βαρτζιώτης
Τρίτη 19/09/2017 16:00 – 20:00 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (Εργαστήριο) Δ. Λιαροκάπης

Παρασκευή 4/8/2017

Ο Διευθυντής του ΠΜΣ

 

Χρυσόστομος Στύλιος

Αναπληρωτής Καθηγητής

Please follow and like us:

Πρόγραμμα Εξετάσεων Α’ Εξαμήνου Β’ Κύκλου Σπουδών (Εξεταστική Ιουνίου 2017) (ΝΕΟ)

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑ Διδάσκων Καθηγητής
Τετάρτη

21/06/2017

17:00 – 20:00 ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ Ε. Στεργίου –

Δ. Βασιλειάδης

Παρασκευή 23/06/2017 15:00 – 17:00 ΑΣΦΑΛΕΙΑ Β. Λιάγκου
Δευτέρα

26/06/2017

17:00 – 20:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Γρ. Δουμένης –

Φ. Βαρτζιώτης

Παρασκευή 30/06/2017 17:00 – 19:00 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (Θεωρία) Δ. Λιαροκάπης
Δευτέρα 03/07/2017 16:00 – 19:00 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (Εργαστήριο) Δ. Λιαροκάπης
Πέμπτη 06/07/2017 10:00 – 17:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Εργαστήριο) Γρ. Δουμένης –

Φ. Βαρτζιώτης

Please follow and like us:

ΑΣΦΑΛΕΙΑ – Αναβολή μαθήματος

Το μάθημα της Τετάρτης 10/05 δεν θα πραγματοποιηθεί
λόγω έκτακτης απουσίας της διδάσκουσας.

Η αναπλήρωση θα γίνει σε συνεννόηση με τους φοιτητές.

Η διδάσκουσα
Βασιλική Λιάγκου

Please follow and like us:

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ – αλλαγή στο πρόγραμμα

Την προσεχή εβδομάδα
το μάθημα ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ θα πραγματοποιηθεί ως εξής:

Δευτέρα 20/03/2017 και ώρα 19:00 – 20:00
Τετάρτη 22/03/2017
και ώρα 18:00 – 20:00

Ο διδάσκων
Λιαροκάπης Δημήτριος

Please follow and like us:

Έναρξη μαθημάτων Β’ Κύκλου Σπουδών

Τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 16:00 ξεκινούν τα μαθήματα του Β’ Κύκλου Σπουδών του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών Τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. του ΤΕΙ Ηπείρου.
Στις 15:30 της ίδια μέρας θα πραγματοποιηθεί συνάντηση των μεταπτυχιακών φοιτητών με τους διδάσκοντες.
Για το πρόγραμμα μαθημάτων, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα: http://grads.ce.teiep.gr/2017/02/16/programma-b-kyklou/.

Please follow and like us:

Πρόγραμμα Μαθημάτων Α’ εξαμήνου Β’ Κύκλου Σπουδών

Ακαδημαϊκό Έτος 2016 – 2017

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ – Α’ ΕΞΑΜΗΝΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΜΑΘΗΜΑ
ΔΙΔΑΣΚΩΝ / ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ 
ΗΜΕΡΕΣ – ΩΡΕΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Βαρτζιώτης Φώτιος

Δουμένης Γρηγόριος

Δευτέρα  16:00 – 19:00
ΑΣΦΑΛΕΙΑ Λιάγκου Βασιλική Τετάρτη 15:00 – 18:00
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Λιαροκάπης Δημήτριος Τετάρτη 18:00 – 21:00
ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ Στεργίου Ελευθέριος

Βασιλειάδης Δημήτριος

Σάββατο 10:00 – 14:00

 

Please follow and like us: